22/08/2023

Medicīniskais stāvoklis

Ortozes

Viens no svarīgākajiem kritērijiem, izvēloties ortozi, ir tās stiprums, kompresija, ortozes veids un kurai locītavai tā paredzēta. Turpmāk rakstā uzzināsi par iedalījumiem!

Lasīt vairāk

22/08/2023

Medicīniskais stāvoklis

Kompresijas zeķes fizioterapeita skatījumā

Kas ir kompresijas zeķes? Kompresijas zeķes ir speciāli izstrādāti apģērba gabali, kas paredzēti, lai izdarītu vienmērīgu spiedienu uz kājām, tādējādi palīdzot asinīm plūst atpakaļ uz sirdi.

Lasīt vairāk

30/03/2023

Profilakse

Ergonomiska darba poza

Vairākas stundas dienā pavadi sēdus - pie datora, skolā, studiju procesā vai cita veida darbā? Vakaros jūti saspringumu plecu joslā un kaklā vai sāpes muguras lejasdaļā? Šis raksts ir domāts tieši Tev

Lasīt vairāk

24/10/2022

Profilakse

Vai glikozamīns ir palīgs locītavu veselībai?

Glikozamīns ir skrimšļaudu būvmateriāls, kas palīdz saglabāt veselīgas un stipras locītavas un piedalās jaunu saistaudu izstrādē. Ar gadiem organisma spēja sintezēt glikozamīnu samazinās, kā rezultātā rodas diskomforts un sāpes.

Lasīt vairāk

17/10/2022

Profilakse

Kā palīdzēt nogurušām kājām?

Mēs visu dienu vairāk vai mazāk pavadām, stāvot kājās vai ejot. Ko darīt, ja vakarā kājas ir nogurušus un pietūkušas, pat sāpīgas?

Lasīt vairāk

13/09/2022

Profilakse

Kā liekais svars ietekmē locītavu veselību?

Vai starp locītavu sāpēm un lieko svaru pastāv saistība? Jā, pastāv, pie tam – vistiešākajā veidā un tā nebūt nav tikai senioru problēma. No abām kaitēm cieš arvien jaunāka gadagājuma cilvēki.

Lasīt vairāk

24/02/2022

Aktivitātes

Germānijs un Ogleklis

Šoreiz mazliet par to, kas īsti ir šis germānija-oglekļa sajaukums, ko tas dara un kā tas var uzlabot jūsu ikdienas dzīvi.

Lasīt vairāk

24/02/2022

Profilakse

Padomi sāpju un noguruma mazināšanai pēdās

Ja dienas beigās esat noguris un ar sāpošām pēdām, Jūs neesat viens. Neatkarīgi vai stāvat visu dienu kājās, vai sanācis uzvilkt jaunu kurpju pāri, kas ir vairāk izskatīgs nekā funkcionāls,...

Lasīt vairāk

24/02/2022

Profilakse

Apavi berž? Praktiski padomi, ko darīt lietas labā.

Ir ļoti nepatīkami, ja neērtas vai jaunas kurpes berž un grauž. Tomēr vienmēr ir iespējams kaut ko darīt lietas labā!

Lasīt vairāk
  • 1
  • 2